165 föremål
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
5d 10 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 13 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 8 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
4d 11 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 8 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
1d 5 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
10 tim 2m
Matbord, 1960 -tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
5d 11 tim
Soffbord, 1970-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
13 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
6d 9 tim
Skänk, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
4d 11 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
9 tim 34m
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
12 tim 52m
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
4d 9 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 12 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK