243 föremål
Pall, omkring 1900.
1d 9 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 10 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 12 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d 10 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 9 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
8 tim 19m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 9 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 9 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
4d 5 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 12 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 8 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
9 tim 5m
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 10 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 12 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 9 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 9 tim
Lampbord, 1900-talets början.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
3d 11 tim
Bänk, Kina.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 9 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
8 tim 45m
Eldskärm, omkring 1900.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 10 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
8 tim 17m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 9 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 10 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 11 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 4 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 9 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK