148 föremål
Soffa, Jio Möbler.
1d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 22 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
4d 21 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pall, 1900-tal.
23 tim 5m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 22 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
1d 23 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 20 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 23 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 21 tim
Byrå, 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
3d
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
23 tim 35m
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 23 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, District 8, Vietnamn, samtida.
3d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
3d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
3d
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 22 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
3d 19 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 21 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 21 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 18 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
6d
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 23 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK