158 föremål
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
6d 2 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
6d 3 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
6d 3 tim
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
6d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp,
7d 2 tim
Skåp,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK