129 föremål
Bord, jugend, 1900-talets början.
5 tim 16m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
6 tim 46m
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6 tim 56m
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
7 tim 22m
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
7 tim 44m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
8 tim 52m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
1d 5 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 6 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1d 6 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 6 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 7 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 4 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 4 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
2d 4 tim
3 008 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
2d 4 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2d 4 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
2d 5 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 6 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d 5 tim
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
3d 6 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
3d 9 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 9 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4d 2 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
5d
Skrivbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK