Kan inte nå servern
 
142 föremål
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
5d 22 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp,
6d 21 tim
Skåp,
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
6d 23 tim
Byrå, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.