142 föremål
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
43m 27s
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
19 tim 55m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
21 tim 19m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
22 tim 13m
Sideboard, 1960-tal.
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
22 tim 17m
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
22 tim 31m
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
22 tim 35m
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
22 tim 57m
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 20 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
1d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
1d 21 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 21 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 21 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
2d 22 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
3d
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
3d 1 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 1 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
3d 18 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 20 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
5d 22 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK