153 föremål
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
25m 8s
1 300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
35m 8s
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1 tim 1m
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 tim 23m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
2 tim 31m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
21 tim 43m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
23 tim 7m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d
Sideboard, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1d
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 21 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 21 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
1d 22 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
1d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 23 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
3d
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
3d 2 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 3 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
3d 19 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
4d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK