56 föremål
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 18 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
2d 18 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
4d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK