23 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 2 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 19 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK