24 föremål
Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
43m 28s
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 6 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
51m 28s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK