Kan inte nå servern
 
210 föremål
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
6d 23 tim
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 23 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 23 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
5d 23 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
5d 23 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
5d 2 tim
Claes Eklundh, utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
5d 2 tim
Zao Wou-ki, Composition.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 2 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d 1 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 3 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
4d 3 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
4d 3 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
4d 3 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
4d 3 tim
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
4d 3 tim
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
4d 3 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
4d 3 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
4d 3 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
4d 3 tim
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
3d 3 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
3d 3 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
3d 3 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 3 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 3 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
3d 3 tim
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
3d 3 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Afghanistan, semiantik, ca 415 x 315 cm.
2d 22 tim
Matta, Afghanistan, semiantik, ca 415 x 315 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.