Kan inte nå servern
 
183 föremål
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
6d 14 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lena Cronqvist, "Skräcken".
6d 14 tim
Lena Cronqvist, "Skräcken".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 14 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 7 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
4d 14 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
4d 14 tim
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 14 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 10 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 10 tim
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 10 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Johnson, "Tänkande August".
3d 10 tim
Gunnar Johnson, "Tänkande August".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
3d 10 tim
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mässingsgryta.
3d 10 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
3d 10 tim
Camilla Pyk, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
3d 10 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
3d 10 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
3d 9 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 9 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
3d 9 tim
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
2d 14 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 14 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.