30 föremål
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
3 tim 36m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 7 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
3 tim 22m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
7d
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3 tim 30m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK