75 föremål
Stol, allmoge.
7d 1 tim
Stol, allmoge.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 1 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 21 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Niels Gammelgaard, bokhylla "Moment/Enetri" för IKEA.
2d
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
2d
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
1d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
36m 12s
Taklampa, 1900-talets mitt.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
42m 12s
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
46m 12s
Soffbord, ett par, Minotti.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
52m 12s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
56m 12s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK