Kan inte nå servern
 
51 föremål
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
4d 9 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 9 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
3d 4 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
3d 9 tim
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
2d 7 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
2d 8 tim
Bengt Rosenström, mobil.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
1d 7 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
9 tim 19m
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.