139 föremål
Bord, 1900-tal.
1d
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
20 tim 29m
Taklampa, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
3d 22 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
3d 23 tim
Bänk, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
8d
Väggljusstake, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
4d 20 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer, ett par, 1900-tal.
3d
Appliquer, ett par, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 20 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
23 tim 53m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
23 tim 45m
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
1d 20 tim
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
6d
Bord, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
21 tim 21m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
3d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
8d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
4d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Läsljusstake, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK