43 föremål
Taklampa, 1940-tal.
3d 20 tim
Taklampa, 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
6d
Taklampa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3d 21 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
3d 21 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
7d
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
4d 20 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK