Kan inte nå servern
 
86 föremål
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 9 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 13 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
6d 14 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, allmoge.
6d 14 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
3d 9 tim
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
2d 6 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
2d 6 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
2d 8 tim
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
2d 8 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 12 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 11 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
10 tim 26m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
11 tim 6m
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
12 tim 2m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.