Kan inte nå servern
 
56 föremål
Byrå, Gustaviansk stil.
11 tim 28m
Byrå, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
12 tim
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
10 tim 20m
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Empire-stil, 1900-tal.
4d 11 tim
Bokskåp, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
4d 12 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
5d 11 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.