76 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
7d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 20 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 18 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Agda Holst, stilleben.
56m 58s
Agda Holst, stilleben.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, stilleben.
23 tim 58m
Ola Billgren, stilleben.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Björn Wessman, "Destillat".
5d
Björn Wessman, "Destillat".
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 20 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
23 tim 48m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK