Kan inte nå servern
 
73 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 1 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 3 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
4d
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
1d 7 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
2d 6 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 3 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, empirestil, omkring 1900.
4d
Bordslampor, ett par, empirestil, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.