Kan inte nå servern
 
146 föremål
Günter Frühtrunk, "Staccato".
4d 14 tim
Günter Frühtrunk, "Staccato".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Andy Warhol, efter, "Brillo".
1d 15 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Beverloo Corneille, Dam och hund.
3d 16 tim
Beverloo Corneille, Dam och hund.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jesper Molin, "Male Power", 2016.
1d 15 tim
Jesper Molin, "Male Power", 2016.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 16 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
5d 15 tim
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dunhill, portfölj.
6d 16 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6d 13 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.