81 föremål
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
11 tim 56m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
5d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
6d 10 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
5d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, 1800-tal..
12 tim 44m
Fällbord, 1800-tal..
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 11 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 12 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
1d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
10 tim 32m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
10 tim 16m
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 10 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
4d 11 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK