152 föremål
Bord, 1900-tal.
1d 14 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
15 tim 35m
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
16 tim 3m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
2d 18 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
2d 16 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, armring.
3d 12 tim
Louis Vuitton, armring.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
4d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
1d 16 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
1d 16 tim
Ring 18K guld med månsten.
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
3d 14 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK