131 föremål
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 18 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 19 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
4d 20 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
4d 19 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 22 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
1d 22 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
4d 20 tim
Gunghäst, omkring 1800.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
20 tim 15m
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 21 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
6d 20 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
6d 20 tim
Ring 18K guld med månsten.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
1d 22 tim
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
4d 21 tim
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 23 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
20 tim 43m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 20 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK