Kan inte nå servern
 
830 föremål
Max Mikael Book, "Timex".
1d 20 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
1d 20 tim
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 20 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
1d 20 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, ca 403 x 292 cm.
1d 20 tim
Matta, Keshan, ca 403 x 292 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1d 20 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
1d 20 tim
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 20 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
1d 21 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
1d 21 tim
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Allan Egnell, En karoliner i strid.
1d 21 tim
Allan Egnell, En karoliner i strid.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 21 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
1d 21 tim
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 309 x 180 cm.
1d 21 tim
Matta, Kelim, ca 309 x 180 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 18 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 18 tim
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
2d 18 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
2d 18 tim
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
2d 18 tim
Sven X:et Erixson, Kröning.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
2d 18 tim
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
2d 19 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
2d 19 tim
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
2d 19 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
2d 19 tim
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
2d 19 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
2d 19 tim
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.