1073 föremål
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
3d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, sydöstra Iran, ca 387 x 294 cm.
8 tim 23m
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Keshan, ca 395 x 295 cm.
3d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Madeleine Pyk, Fågel.
3d 10 tim
Madeleine Pyk, Fågel.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Detthow, "La Barrage de Port....".
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, omkring år 1900.
6 tim 11m
Bord, omkring år 1900.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
4d 5 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Schäslong, 1800-talets andra hälft.
1d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940/50-tal.
6 tim 52m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Abbey Tote".
3d 6 tim
Gucci, väska, "Abbey Tote".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Utan titel.
3d 7 tim
Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kirman, Sydöstra Iran, ca 392 300.
7 tim 9m
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Collier svampkorall med silverlås.
2d 7 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
8 tim 21m
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, 1960/70-tal.
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
3d 8 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampor, 6 st, Aneta, Växjö, 1960/70-tal.
2d 8 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Brosch 18K guld med en pärla.
2d 9 tim
Brosch 18K guld med en pärla.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
3d 13 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.
6 tim 43m
Taklampa, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, model 41046, Asea, 1950-tal.
2d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
2d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Hammarström, skulptur.
3d 8 tim
Per Hammarström, skulptur.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bo Andersson, skulptur/urna.
5d 9 tim
Bo Andersson, skulptur/urna.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
4d 5 tim
Vinställ, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Holländsk skola, 16/1700-tal, By i vinter.
7 tim 28m
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, kelim, handbroderad, ca 178 x 122 cm.
2d 8 tim
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gallerimatta, Hamadan, ca 408 x 106 cm.
3d 7 tim
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Sexbrachatus".
5d 8 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Valerio Adami, "Dialogue dans le paysage I".
3d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1900-tal.
2d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
5d 7 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harald Lindberg, Hus i skogsdunge.
2d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Larsson, "Lisbeth och kalven".
5d 6 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim ca 344 x 268 cm.
3d 8 tim
Matta, Kelim ca 344 x 268 cm.
2 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Olle Hjortzberg, Rosa rosor i silvervas.
2d 7 tim
5 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Sideboard, Kina, 1900-tal.
5d 11 tim
Sideboard, Kina, 1900-tal.
777 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, funkis, 1930-tal,
3d 7 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK