906 föremål
Ando Hiroshige, träsnitt.
3d 7 tim
Ando Hiroshige, träsnitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikeda Zuigetsu, träsnitt.
3d 7 tim
Ikeda Zuigetsu, träsnitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Mårtensson, "Untitled" (#81).
6 tim 45m
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Béla Hradil, Stilleben.
2d 5 tim
Béla Hradil, Stilleben.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1950-tal.
5d 3 tim
Bordslampa, 1950-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
4d 7 tim
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
5d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, orientalisk, 360 x 75 cm.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gustavianskt, omkring 1800.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
2d 4 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
2d 6 tim
Slagbord, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK