940 föremål
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4d 2 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 2 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 2 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
3d 1 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
3 tim 56m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 6 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
2d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
7d
Burberry, paraply.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 4 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
4d 2 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
7d
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
7d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armring.
6d 22 tim
Louis Vuitton, armring.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, silver, folkdräktsmycke.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
3 tim 16m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 1 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK