Kan inte nå servern
 
830 föremål
Sideboard, 1960-tal.
19 tim 21m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
2d 18 tim
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
2d 17 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
2d 17 tim
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
3d 21 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
2d 17 tim
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
4d 15 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
4d 13 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
Aktuellt bud
1 234 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
4d 14 tim
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Porträtt av en man.
1d 18 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
17 tim 17m
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rosor och fjäril.
5d 10 tim
Rosor och fjäril.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
2d 17 tim
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
3d 17 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, resegarderob.
16 tim 29m
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
1d 17 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Lind, Månskenslandskap.
6d 17 tim
Axel Lind, Månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d 18 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
17 tim 4m
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
2d 18 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
1d 19 tim
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1d 19 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
3d 21 tim
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
4d 14 tim
Stig Sjölund, "Reportage".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, semiantik, ca 396 x 261 cm.
4d 15 tim
Matta, Kirman, semiantik, ca 396 x 261 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
4d 16 tim
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
4d 16 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 13 tim
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
4d 15 tim
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
21 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
4 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.