Madeleine Pyk – en samling F769

192 föremål
Per Adalbert von Rosen, Utan titel.
3d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 17 tim
Bord, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 17 tim
Skänk, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
20 tim 28m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 17 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lanvin, väska, vintage.
1d 18 tim
Lanvin, väska, vintage.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
2d 19 tim
Bord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
5d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
15 tim 26m
Klaffbord, omkring 1900.
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
5d 19 tim
Burberry, paraply.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bänk, modell 153 B, Artek.
18 tim 18m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 18 tim
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
18 tim 52m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 17 tim
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp/ väggskåp 1700-tal.
20 tim 8m
Hörnskåp/ väggskåp 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lanvin, väska, vintage.
1d 18 tim
Lanvin, väska, vintage.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, England, 1800-tal.
2d 17 tim
Byrå, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets början.
2d 17 tim
Byrå, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, allmoge, 1800-tal.
16 tim 48m
Hängskåp, allmoge, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
16 tim 14m
Slagbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
2d 17 tim
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
6d 15 tim
Skåp, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
6d 20 tim
Skulptur, patinerad brons.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
5d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Duncan Hannah, Utan titel.
5d 16 tim
Duncan Hannah, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Duncan Hannah, Utan titel.
5d 14 tim
Duncan Hannah, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
3d 18 tim
Taklampa, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
3d 17 tim
Skåp, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par.
19 tim 24m
Sängbord, ett par.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK