14 föremål
Skåp, Kina, 18/19-tal.
7 tim 57m
Skåp, Kina, 18/19-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6 tim 7m
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 7 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK