Kan inte nå servern
 
43 föremål
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
18 tim 25m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
4d 21 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.