Kan inte nå servern
 
153 föremål
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
4d 19 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
3d 21 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 18 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.