959 föremål
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Fogelin, Interiör med piano.
4d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, "Jaktkamrater".
1d 22 tim
57 000 SEK
Utropspris
75 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
5d 20 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 17 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Phantom Blot".
2d 18 tim
Makode Linde, "Phantom Blot".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
7d 19 tim
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
3d 19 tim
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 18 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
7d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK