882 föremål
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
5d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
5d 13 tim
Ylva Ceder, Interiör.
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
1d 18 tim
Enrico Baj, "Garofano".
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 15 tim
Soffa, R.O.O.M.
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 14 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Raul Meel, "Windows and Landscape 5".
3d 14 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
5d 12 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 14 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
3d 11 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
4d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
1d 14 tim
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
4d 14 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 14 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
2d 13 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
17 tim 5m
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 16 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
3d 14 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2d 13 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK