Kan inte nå servern
 
830 föremål
Dunhill, portfölj.
20 tim 56m
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Siri Rathsman, Utan titel.
18 tim 10m
Siri Rathsman, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
17 tim 52m
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
21 tim 2m
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hans Arnold, Utan titel.
21 tim 8m
Hans Arnold, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
19 tim 52m
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
2d 19 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
3d 19 tim
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
2d 18 tim
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Påskön".
1d 17 tim
Carl Johan De Geer, "Påskön".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
1d 19 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
3d 21 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
3d 22 tim
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
1d 20 tim
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
2d 20 tim
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
3d 19 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
2d 20 tim
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
1d 19 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
3d 20 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
18 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Väska, vintage.
22 tim 18m
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mulberry, plånbok.
3d 19 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
2d 18 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
2d 18 tim
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.