95 föremål
Stol, allmoge.
19 tim 21m
Stol, allmoge.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
5d 16 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 20 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 20 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 20 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 20 tim
Pall, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 19 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
21 tim 1m
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK