Kan inte nå servern
 
115 föremål
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
2 tim 58m
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
5d 3 tim
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
54m 19s
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.