84 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 8 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
2d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 8 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
4d 4 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 8 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
1d 8 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
7 tim 58m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK