66 föremål
Armas Mikola, Landskap.
6d 22 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
22 tim 56m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
18 tim 48m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
22 tim 28m
80 EUR
Utropspris
300 EUR
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 18 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
19 tim 12m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 17 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
23 tim 28m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 19 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
5d 17 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
20 tim 48m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 21 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
4d 23 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK