Kan inte nå servern
 
144 föremål
Bordslampa, 1930-tal.
6d
Bordslampa, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.