117 föremål
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
2d 5 tim
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 6 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 6 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 5 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 6 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
7d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK