165 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
2d 7 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
5d 10 tim
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK