247 föremål
Vitrinskåp, 1900-tal.
7 tim 31m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
7 tim 37m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
7 tim 23m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roamer, armbandsur, 17 mm.
10 tim 47m
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 9 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
3d 9 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 9 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
5d 3 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
9 tim 17m
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 8 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
9 tim 1m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
11 tim 43m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
8 tim 13m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 8 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
9 tim 5m
Timo Solin, Sittande modell.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 11 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 4 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK