Kan inte nå servern
 
235 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 13 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 16 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 14 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
3d 16 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.