Kan inte nå servern
 
505 föremål
Armas Mikola, Landskap.
8d 1 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Fickur, 46 mm.
5d 21 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 19 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 23 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska "Small Bryn".
6d
Mulberry, väska "Small Bryn".
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 20 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
2d
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
21 tim 52m
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
23 tim 20m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
2d 23 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 1 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 21 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
2d 2 tim
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
2d
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 22 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 21 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
2d 1 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
35 EUR
Utropspris
500 EUR
Soffbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
4d
Soffbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
8d 1 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
2d
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Lilja".
8d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Lilja".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Linn Fernström, "Flygande pojke".
22 tim 22m
Linn Fernström, "Flygande pojke".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
1d 22 tim
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
3d
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.