450 föremål
Nino Longobardi, Dödskalle.
4d 22 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
< 1m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 23 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3 tim 48m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
28m 35s
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3 tim 46m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5d 23 tim
34 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Siri Derkert, "Bror Harry" (Porträtt av Harry Derkert).
6d
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
4d 3 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
800 EUR
Utropspris
800 EUR
50m 34s
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
3d 1 tim
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK