Kan inte nå servern
 
519 föremål
Gucci, väska.
8d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
2d 2 tim
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
21 tim 13m
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
43m 1s
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
4 tim 11m
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
2d
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
3d 1 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 1 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 1 tim
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 2 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stol, allmoge.
1m 1s
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
7d 2 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
4d 23 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska.
3d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
3d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
4d 3 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
7d 1 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
4d 1 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
21 tim 49m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ring platina med briljantslipad diamant 1.95 ct.
3d
Ring platina med briljantslipad diamant 1.95 ct.
Aktuellt bud
45 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 1 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 1 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
3d 4 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
2d
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 4 tim
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
1d
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
Aktuellt bud
360 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.