435 föremål
Petter Zennström, "Två".
2d 16 tim
Petter Zennström, "Två".
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
13 tim 36m
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
2d 13 tim
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
1d 17 tim
Uno Vallman, utan titel.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
5d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
6d 14 tim
4 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
1d 15 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
1d 18 tim
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Chloé, väska, "Paddington".
2d 14 tim
Chloé, väska, "Paddington".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
5d 16 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
1d 18 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
13 tim 19m
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
5d 18 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
2d 14 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
1d 16 tim
Elin Källman, "Lola".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
2d 14 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
2d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
1d 19 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK