Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
105 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
5d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
2d
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
3d 1 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
2d 23 tim
Evert Lundquist, Modellstudie.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
3d
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1d 2 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ahti Lavonen, Svan.
7d 23 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
33 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp, samtida.
3d
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
22 tim 36m
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
3d
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
3d 23 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
23 tim 16m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
5d 21 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
4d 1 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1d
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d 23 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Lådfack, 1800-tal.
5d 1 tim
Lådfack, 1800-tal.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
2d 23 tim
Evert Lundquist, "De gamla husen".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, plånbok.
1d 19 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
3d 23 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
4d 1 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Anders Sandström, "Tjur".
2d 22 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.