Kan inte nå servern
 
137 föremål
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 16 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
7d 23 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
4d 20 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
4d 23 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 17 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
3d 22 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.