155 föremål
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 12 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 5 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 5 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
9 tim 3m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 4 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
3d 5 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
12 tim 21m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK