Kan inte nå servern
 
219 föremål
Spegel Barock-stil omkring 1900.
5d 14 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
11 tim 49m
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
1d 15 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
5d 14 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
3d 6 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
6d 14 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.