Kan inte nå servern
 
366 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
23 tim 17m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 23 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
3d 1 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, 1800-tal.
3d
Fällbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, utan titel.
7d 2 tim
Uno Vallman, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.