Kan inte nå servern
 
449 föremål
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
3d 21 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 21 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
5d 23 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
5d 21 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 19 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
1d 22 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 20 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
2d 20 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d 23 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 23 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Tapio Soukka, Lönnlöv.
6d
Tapio Soukka, Lönnlöv.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.