17 föremål
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
16 tim 4m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
15 tim
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
16 tim 6m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
16 tim 8m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
4d 12 tim
Balenciaga, väska "City".
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK