21 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
20 tim 55m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
4d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
4d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK